25 kwietnia 2024

Drogie dzieci! Jestem z wami, aby wam powiedzieć, że was kocham i zachęcam do modlitwy, bo szatan jest mocny i z każdym dniem jego siła rośnie poprzez tych [ludzi], którzy wybrali śmierć i nienawiść. Dzieci, bądźcie modlitwą i moimi wyciągniętymi rękoma miłości dla wszystkich, którzy są w ciemności i szukają światła naszego Boga. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje "Uzdrowienie relacji międzyludzkich"

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje "Uzdrowienie relacji międzyludzkich"

W terminie od 15 do 18 grudnia 2016r. miały miejsce w naszej parafii rekolekcje adwentowe, których ogólnym tematem i celem było "Uzdrowienie relacji międzyludzkich". W rekolekcjach towarzyszyła nam Pani Jadwiga Choroszy.

Pani Jadwiga mieszka w Jeleniej Górze. Pzez wiele lat była koordynatorem Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji  Wrocławskiej. Obecnie głosi rekolekcje dla wspólnot modlitewnych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z Domowego Kościoła w ruchu Światło – Życie. Posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Prowadzi  pomoc dla kobiet z syndromem postaborcyjnym i współpracuje z księżmi egzorcystami.  W naszej diecezji głosiła już rekolekcje w Nowym Sączu,  Brzesku, Brunarach, Olszance, Centrum Ruchu Światło Życie w Krościenku nad Dunajcem i Krynicy Zdroju.

Program:

Czwartek 15 grudnia:  7.00 i 18.00

Piątek  16 grudnia:     7.00 i 18.00

Sobota 17 grudnia:     8.00 i 18.00

Niedziela 18 grudnia: 7.00 9.00 11.00

Poniżej zapis poszczególnych konferencji.