Orędzie, 25 grudnia 2021 r.

„Drogie dzieci! Dziś niosę wam swego Syna Jezusa, aby obdarzył was Swoim pokojem. Dzieci, bez pokoju nie macie przyszłości ani błogosławieństwa, dlatego wróćcie do modlitwy, bo owocem modlitwy jest radość i wiara bez których nie możecie żyć. Błogosławieństwo, które dziś wam dajemy nieście do swoich rodzin i ubogaćcie wszystkich [ludzi], których spotykacie, aby odczuli łaskę, którą przyjmujecie Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

W czasie ostatniego codziennego objawienia w dniu 12 września 1998 r. Matka Boża powiedziała Jakovowi Čolo, że będzie miał objawienia raz w roku w dniu Bożego Narodzenia – 25 grudnia. Tak też było w tym roku. Objawienie rozpoczęło się o 14:25 i trwało 9 minut. Matka Boża przyszła z Dzieciątkiem Jezus na ręku. Matka Boża przekazała następujące orędzie przez Jakova:

Drogie dzieci, wy jesteście i nazywacie się dziećmi Bożymi. Jeśliby tylko wasze serca odczuły tę niezmierną miłość, którą Bóg ma do was, wasze serca adorowałyby Go i dziękowały Mu w każdej chwili waszego życia. Dlatego dzeci, dziś w tym dniu łaski otwórzcie wasze serca i proście Pana o dar wiary, abyście naprawdę mogli stać się godnymi imienia dzieci Bożych, które z czystym sercem dziękują i czczą Ojca Niebieskiego. Jestem z wami i błogosławię was swoim matczynym błogosławieństwem.

Rekolekcje "Uzdrowienie relacji międzyludzkich"

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje "Uzdrowienie relacji międzyludzkich"

W terminie od 15 do 18 grudnia 2016r. miały miejsce w naszej parafii rekolekcje adwentowe, których ogólnym tematem i celem było "Uzdrowienie relacji międzyludzkich". W rekolekcjach towarzyszyła nam Pani Jadwiga Choroszy.

Pani Jadwiga mieszka w Jeleniej Górze. Pzez wiele lat była koordynatorem Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji  Wrocławskiej. Obecnie głosi rekolekcje dla wspólnot modlitewnych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z Domowego Kościoła w ruchu Światło – Życie. Posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Prowadzi  pomoc dla kobiet z syndromem postaborcyjnym i współpracuje z księżmi egzorcystami.  W naszej diecezji głosiła już rekolekcje w Nowym Sączu,  Brzesku, Brunarach, Olszance, Centrum Ruchu Światło Życie w Krościenku nad Dunajcem i Krynicy Zdroju.

Program:

Czwartek 15 grudnia:  7.00 i 18.00

Piątek  16 grudnia:     7.00 i 18.00

Sobota 17 grudnia:     8.00 i 18.00

Niedziela 18 grudnia: 7.00 9.00 11.00

Poniżej zapis poszczególnych konferencji.