Rozwiń MENU
Ostatnie orędzie

Orędzie, 25 lipca 2021 r.

Drogie dzieci! Wzywam was, abyście byli modlitwą za wszystkich tych, którzy się nie modlą. Dzieci, waszym życiem dawajcie świadectwo radości, że należycie do mnie, a Bóg wysłucha waszych modlitw i da wam pokój w tym niespokojnym świecie, gdzie panuje pycha i egoizm. Dzieci, bądźcie szczodrzy i [bądźcie] miłością mojej miłości, żeby poganie poczuli, że należycie do mnie i żeby zwrócili się ku memu Niepokalanemu Sercu. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie, 25 czerwca 2021 r.

Drogie dzieci! Moje serce jest radosne, bo przez te lata widzę waszą miłość i otwartość na moje wezwanie. Dziś wszystkich was wzywam: módlcie się ze mną o pokój i wolność, bo szatan jest mocny i przez swoje oszustwa chce odwieść jak najwięcej serc od mojego matczynego serca. Dlatego zdecydujcie się na Boga, aby było wam dobrze na ziemi, którą dał wam Bóg. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Więcej>>>

 

 

 

 

Rekolekcje dla małżeństw 2020

Wydarzenia » Rekolekcje dla małżeństw 2020

Na przełomie czerwca i lipca 2020r. w naszej parafii miały miejsce rekolekcje dla małżeństw, które prowadził ks. Łukasz Plata.

Poniżej przedstawiamy zapis poszczególnych dni rekolekcji:

 

Pierwszy dzień rekolekcji:

 

Drugi dzień rekolekcji:

 

Trzeci dzień rekolekcji: