Orędzie, 25 czerwca 2021 r.

Drogie dzieci! Moje serce jest radosne, bo przez te lata widzę waszą miłość i otwartość na moje wezwanie. Dziś wszystkich was wzywam: módlcie się ze mną o pokój i wolność, bo szatan jest mocny i przez swoje oszustwa chce odwieść jak najwięcej serc od mojego matczynego serca. Dlatego zdecydujcie się na Boga, aby było wam dobrze na ziemi, którą dał wam Bóg. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje szkolne 2017

Wydarzenia » Rekolekcje szkolne 2017

W dniach od 20 do 22 marca odbyły się w naszej parafii rekolekcje szkolne, w czasie których katechezy przeprowadziła Siostra Izajasza Kowalczyk ze zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Siostra Izajasza prowadziła w naszej parafii sobotnie spotkania formacyjne Grupy Modlitewnej Dzieci Pomocników Maryi, od wielu lat katechizuje i jest autorką homilii adwentowych dla dzieci „Fatimskie Znaki”,  które ukazały się w 2016 roku nakładem wydawnictwa „Promyczek dobra”. Obecnie pracuje w Lublinie.

Poniżej umieszczamy zdjęcia i zapis audio poszczególnych katechez.

Siostra Izajasza wyraża zgodę na wykorzystanie wszelkich pomysłów i treści zawartych w tych katechezach w ramach jakiejkolwiek działalności katechetycznej, bądź formacyjnej.

Galeria Zdjęć >>>