Orędzie, 25 grudnia 2021 r.

„Drogie dzieci! Dziś niosę wam swego Syna Jezusa, aby obdarzył was Swoim pokojem. Dzieci, bez pokoju nie macie przyszłości ani błogosławieństwa, dlatego wróćcie do modlitwy, bo owocem modlitwy jest radość i wiara bez których nie możecie żyć. Błogosławieństwo, które dziś wam dajemy nieście do swoich rodzin i ubogaćcie wszystkich [ludzi], których spotykacie, aby odczuli łaskę, którą przyjmujecie Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

W czasie ostatniego codziennego objawienia w dniu 12 września 1998 r. Matka Boża powiedziała Jakovowi Čolo, że będzie miał objawienia raz w roku w dniu Bożego Narodzenia – 25 grudnia. Tak też było w tym roku. Objawienie rozpoczęło się o 14:25 i trwało 9 minut. Matka Boża przyszła z Dzieciątkiem Jezus na ręku. Matka Boża przekazała następujące orędzie przez Jakova:

Drogie dzieci, wy jesteście i nazywacie się dziećmi Bożymi. Jeśliby tylko wasze serca odczuły tę niezmierną miłość, którą Bóg ma do was, wasze serca adorowałyby Go i dziękowały Mu w każdej chwili waszego życia. Dlatego dzeci, dziś w tym dniu łaski otwórzcie wasze serca i proście Pana o dar wiary, abyście naprawdę mogli stać się godnymi imienia dzieci Bożych, które z czystym sercem dziękują i czczą Ojca Niebieskiego. Jestem z wami i błogosławię was swoim matczynym błogosławieństwem.

Rekolekcje szkolne 2017

Wydarzenia » Rekolekcje szkolne 2017

W dniach od 20 do 22 marca odbyły się w naszej parafii rekolekcje szkolne, w czasie których katechezy przeprowadziła Siostra Izajasza Kowalczyk ze zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Siostra Izajasza prowadziła w naszej parafii sobotnie spotkania formacyjne Grupy Modlitewnej Dzieci Pomocników Maryi, od wielu lat katechizuje i jest autorką homilii adwentowych dla dzieci „Fatimskie Znaki”,  które ukazały się w 2016 roku nakładem wydawnictwa „Promyczek dobra”. Obecnie pracuje w Lublinie.

Poniżej umieszczamy zdjęcia i zapis audio poszczególnych katechez.

Siostra Izajasza wyraża zgodę na wykorzystanie wszelkich pomysłów i treści zawartych w tych katechezach w ramach jakiejkolwiek działalności katechetycznej, bądź formacyjnej.

Galeria Zdjęć >>>