25 czerwca 2024

Drogie dzieci! Raduję się z wami i dziękuję Bogu, że mi pozwolił być z wami i prowadzić was i kochać. Dzieci pokój jest zagrożony, a rodzina [jest] atakowana. Dzieci, wzywam was, abyście wrócili do modlitwy w rodzinie. Postawcie Pismo Święte na widocznym miejscu i czytajcie je codziennie. Kochajcie Boga ponad wszystko, aby było wam dobrze na ziemi. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje szkolne 2017

Wydarzenia » Rekolekcje szkolne 2017

W dniach od 20 do 22 marca odbyły się w naszej parafii rekolekcje szkolne, w czasie których katechezy przeprowadziła Siostra Izajasza Kowalczyk ze zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Siostra Izajasza prowadziła w naszej parafii sobotnie spotkania formacyjne Grupy Modlitewnej Dzieci Pomocników Maryi, od wielu lat katechizuje i jest autorką homilii adwentowych dla dzieci „Fatimskie Znaki”,  które ukazały się w 2016 roku nakładem wydawnictwa „Promyczek dobra”. Obecnie pracuje w Lublinie.

Poniżej umieszczamy zdjęcia i zapis audio poszczególnych katechez.

Siostra Izajasza wyraża zgodę na wykorzystanie wszelkich pomysłów i treści zawartych w tych katechezach w ramach jakiejkolwiek działalności katechetycznej, bądź formacyjnej.

Galeria Zdjęć >>>