Orędzie, 25 września 2021 r.

„Drogie dzieci! Módlcie się, [dawajcie] świadectwo i radujcie się ze mną, bo Najwyższy dalej mnie posyła żebym prowadziła was drogą świętości. Dzieci, bądźcie świadomi, że życie jest krótkie i że czeka na was wieczność, abyście ze wszystkimi świętymi wychwalali Boga swoim istnieniem. Dzieci, nie martwcie się o ziemskie sprawy, ale tęsknijcie za Niebem. Niebo będzie waszym celem i radość zapanuje w waszym sercu. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię swoim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Rekolekcje szkolne 2017

Wydarzenia » Rekolekcje szkolne 2017

W dniach od 20 do 22 marca odbyły się w naszej parafii rekolekcje szkolne, w czasie których katechezy przeprowadziła Siostra Izajasza Kowalczyk ze zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Siostra Izajasza prowadziła w naszej parafii sobotnie spotkania formacyjne Grupy Modlitewnej Dzieci Pomocników Maryi, od wielu lat katechizuje i jest autorką homilii adwentowych dla dzieci „Fatimskie Znaki”,  które ukazały się w 2016 roku nakładem wydawnictwa „Promyczek dobra”. Obecnie pracuje w Lublinie.

Poniżej umieszczamy zdjęcia i zapis audio poszczególnych katechez.

Siostra Izajasza wyraża zgodę na wykorzystanie wszelkich pomysłów i treści zawartych w tych katechezach w ramach jakiejkolwiek działalności katechetycznej, bądź formacyjnej.

Galeria Zdjęć >>>