Orędzie, 25 czerwca 2021 r.

Drogie dzieci! Moje serce jest radosne, bo przez te lata widzę waszą miłość i otwartość na moje wezwanie. Dziś wszystkich was wzywam: módlcie się ze mną o pokój i wolność, bo szatan jest mocny i przez swoje oszustwa chce odwieść jak najwięcej serc od mojego matczynego serca. Dlatego zdecydujcie się na Boga, aby było wam dobrze na ziemi, którą dał wam Bóg. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Modlitwa uwolnienia

Zanim poprosisz kapłana, bądź grupę modlitewną posługującą modlitwą o uwolnienie o przeprowadzenie takiej modlitwy nad Tobą -  posłuchaj rekolekcji ks. Dominika Chmielewskiego zamieszczonych poniżej. Jeżeli coś odnosi się do Twojej aktualnej sytuacji to sobie zapisz, lub zapamiętaj. Piąta konferencja jest modlitwą, więc wysłuchaj jej modląc się i aktem woli zgadzaj się z modlitwą wypowiadaną przez kapłana. Po przesłuchaniu szóstej i siódmej konferencji wydrukuj sobie rachunek sumienia umieszczony poniżej i w przygotowaniu do spowiedzi świętej uwzględnij to wszystko, co on zawiera w kontekście Twojej historii życia i usłyszanych konferencji. Zanim przystąpisz do spowiedzi wybacz całkowicie i bezwarunkowo w Imię Jezusa wszystkim ludziom wszelkie krzywdy i zranienia jakich od nich doznałeś. Wybacz sobie samemu to, czego sobie nie wybaczyłeś i wyrzeknij się wszelkiego żalu i pretensji jakie kiedykolwiek miałeś do Pana Boga. Wyrzeknij się wszelkich duchów, którym dałeś dostęp do siebie i wyznaj wiarę.  W czasie spowiedzi świętej nazywaj grzechy wprost po imieniu bezwzględnie oskarżając się. Nie szukaj usprawiedliwienia, tylko się oskarżaj i przyznawaj do nich wprost. To Ty się oskarżasz, a Jezus Cię usprawiedliwia.  Oprócz grzechów i rzeczy, o których mowa w konferencjach i rachunku sumienia wyznaj wszystkie grzechy z całego życia, których nie wyznawałeś wprost, tylko ogólnie - ze wstydu, bądź ze strachu. Po spowiedzi świętej weź udział we mszy św. przystępując do komunii św. Po spełnieniu tych wszystkich warunków wysłuchaj ósmej konferencji aktem woli włączając się w tę modlitwę.