25 października 2022 r.

Drogie dzieci! Najwyższy mi pozwolił, abym była z wami i abym była dla was radością i drogą w nadziei, bo ludzkość zdecydowała się na śmierć. Dlatego mnie posłał, abym was pouczała, że bez Boga nie macie przyszłości. Dzieci, bądźcie instrumentami miłości dla wszystkich tych, którzy nie poznali Boga miłości. Dawajcie radosne świadectwo waszej wiary i nie traćcie nadziei na przemianę ludzkiego serca. Jestem z wami i błogosławię was moim matczynym błogosławieństwem.  Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

wstawiennictwo.pl

Grupy modlitewne » wstawiennictwo.pl

W parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krynicy Zdroju działa Grupa Modlitwy Wstawienniczej św. Łukasza www.wstawiennictwo.pl

Raz w miesiącu w Kościele Zdrojowym jest sprawowana msza święta w intencjach grupy połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

W związku z ograniczeniami serwera obsługującego stronę internetową tej wspólnoty poniżej zamieszczamy zapis audio poszczególnych czuwań modlitewnych.

13 września 2016 gościliśmy Ojca Zbigniewa - Franciszkanina  z Niepokalanowa: