Orędzie, 25 września 2021 r.

„Drogie dzieci! Módlcie się, [dawajcie] świadectwo i radujcie się ze mną, bo Najwyższy dalej mnie posyła żebym prowadziła was drogą świętości. Dzieci, bądźcie świadomi, że życie jest krótkie i że czeka na was wieczność, abyście ze wszystkimi świętymi wychwalali Boga swoim istnieniem. Dzieci, nie martwcie się o ziemskie sprawy, ale tęsknijcie za Niebem. Niebo będzie waszym celem i radość zapanuje w waszym sercu. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię swoim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

wstawiennictwo.pl

Grupy modlitewne » wstawiennictwo.pl

W parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krynicy Zdroju działa Grupa Modlitwy Wstawienniczej św. Łukasza www.wstawiennictwo.pl

Raz w miesiącu w Kościele Zdrojowym jest sprawowana msza święta w intencjach grupy połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

W związku z ograniczeniami serwera obsługującego stronę internetową tej wspólnoty poniżej zamieszczamy zapis audio poszczególnych czuwań modlitewnych.

13 września 2016 gościliśmy Ojca Zbigniewa - Franciszkanina  z Niepokalanowa: