Rozwiń MENU
Ostatnie orędzie

 

20 października 2023 r.

Drogie dzieci! Dziś wzywam Was do modlitwy o pokój. W tym czasie pokój jest w sposób szczególny zagrożony, dlatego proszę Was o odnowienie postu i modlitwy w swoich rodzinach oraz zachęcanie innych do modlitwy o pokój. Drogie dzieci, chcę, abyście zrozumieli powagę sytuacji i że wiele z tego, co się wydarzy, zależy od waszej modlitwy i wytrwałości. Drogie dzieci, jestem z wami i zachęcam do poważnego rozpoczęcia modlitwy i postu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie! 

 

25 października 2023 r.

Drogie dzieci! Wichry zła, nienawiści i niepokoju wieją na ziemi, aby unicestwić życie. Dlatego Najwyższy mnie do was posłał, abym was prowadziła na drogę pokoju i jedności z Bogiem i ludźmi. Dzieci, jesteście moimi wyciągniętymi rękoma: módlcie się, pośćcie i wyrzeczenia ofiarujcie [w intencji] pokoju. [Pokój to] Skarb, którego pragnie każde serce. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

 

Więcej>>>

 

 

 

 

Guadalupe

Wydarzenia » Guadalupe

 

Apostolat Różańca i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe.

 

 

Pierwsze spotkanie 15 sierpnia 2023r. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

 

 

Drugie spotkanie 22 października 2023r. Uroczystość św. Jana Pawła II.

 

 

Apostolat Różańca świętego i Płaszcza Najświętszej Dziewicy z Guadalupe, powołała pani Naty de Anda w 2010 r. na skutek osobistego wielkiego nabożeństwa do NMP z Guadalupe. Głównym celem jest zjednoczenie osób w modlitwie różańcowej w rodzinach i wspólnotach w intencjach o które prosiła Matka Boża i proponowanych przez członków. Apostolat dostał pełne pozwolenie na działanie i imprimatur udzielony przez Jego Eminencję Kardynała Juan Sandoval Iniguez i Arcybiskupa Guadalajara w dniu 23 maja 2011 roku. Otrzymał również specjalne błogosławieństwo obecnego Papieża Franciszka.

Płaszcz Matki Bożej został wykonany zgodnie z tym co widział w objawieniu Juan Diego oraz w wizji, jaką miała pani N.de Anda w meksykańskiej miejscowości Jalisco. Na zewnątrz płaszcza zostały wyhaftowane gwiazdy jak na tilmie Juan Diego, a wewnątrz mapa wszystkich kontynentów, klucze Watykanu, obraz NMP z Guadalupe oraz Betlejem i Hostia św. z napisem ”JHS” jako znak Chleba Życia oraz miejsce lub kraj przeznaczenia płaszcza.

Cele i zadania Apostolatu w Kościele:

Rozpowszechnianie modlitwy różańcowej i zjednoczenie wszystkich na wspólnej modlitwie przy małej kopii cudownego obrazu Najświętszej Dziewicy z Guadalupe, którą to kopie otrzymaliśmy w darze od młodzieży meksykańskiej, którą gościliśmy w naszej parafii podczas Światowych Dni Młodzieży;

Modlitwa w intencjach:

  • o pokój na świecie, za ojczyznę i świat;
  • za rodziny i w obronie życia poczętego;
  • za kapłanów, osoby konsekrowane i cały Kościół św.;
  • za oddalonych od Kościoła, za więźniów i emigrantów, przestępców;
  • za chorych i cierpiących.

Za: http://www.siechnice.archidiecezja.wroc.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=839:2022-09-17-08-00-03&catid=4:grupy-parafialne&Itemid=36