25 października 2022 r.

Drogie dzieci! Najwyższy mi pozwolił, abym była z wami i abym była dla was radością i drogą w nadziei, bo ludzkość zdecydowała się na śmierć. Dlatego mnie posłał, abym was pouczała, że bez Boga nie macie przyszłości. Dzieci, bądźcie instrumentami miłości dla wszystkich tych, którzy nie poznali Boga miłości. Dawajcie radosne świadectwo waszej wiary i nie traćcie nadziei na przemianę ludzkiego serca. Jestem z wami i błogosławię was moim matczynym błogosławieństwem.  Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje Wielkopostne 2018

Wydarzenia » Rekolekcje Wielkopostne 2018

Od dnia 25 lutego 2018 roku odbywały się  w naszej parafii rekolekcje "Powróćmy do Ojca", które wygłosił ks. Maciej Skoczeń. Poniżej zapis audio poszczególnych konferencji i nabożeństw.