Orędzie, 25 września 2021 r.

„Drogie dzieci! Módlcie się, [dawajcie] świadectwo i radujcie się ze mną, bo Najwyższy dalej mnie posyła żebym prowadziła was drogą świętości. Dzieci, bądźcie świadomi, że życie jest krótkie i że czeka na was wieczność, abyście ze wszystkimi świętymi wychwalali Boga swoim istnieniem. Dzieci, nie martwcie się o ziemskie sprawy, ale tęsknijcie za Niebem. Niebo będzie waszym celem i radość zapanuje w waszym sercu. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię swoim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Rekolekcje dla mlodzieży

Ks. Dominik Chmielewski » Rekolekcje dla mlodzieży

Rekolekcje dla młodzieży

W dniach 17-19 marca 2016 roku, Ks. Dominik Chmielewski przeprowadził w parafii pw. Świętego Krzyża w Łapach /diecezja łomżyńska/ Wielkopostne Rekolekcje dla Młodzieży, które były transmitowane przez Radio Maryja.

Poniżej zapis audio rekolekcji i audycji wieczornych transmitowanych w ramach programu "Rozmowy niedokończone", oraz program Westerplatte młodych z Telewizji Trwam.