25 października 2022 r.

Drogie dzieci! Najwyższy mi pozwolił, abym była z wami i abym była dla was radością i drogą w nadziei, bo ludzkość zdecydowała się na śmierć. Dlatego mnie posłał, abym was pouczała, że bez Boga nie macie przyszłości. Dzieci, bądźcie instrumentami miłości dla wszystkich tych, którzy nie poznali Boga miłości. Dawajcie radosne świadectwo waszej wiary i nie traćcie nadziei na przemianę ludzkiego serca. Jestem z wami i błogosławię was moim matczynym błogosławieństwem.  Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje dla mlodzieży

Ks. Dominik Chmielewski » Rekolekcje dla mlodzieży

Rekolekcje dla młodzieży

W dniach 17-19 marca 2016 roku, Ks. Dominik Chmielewski przeprowadził w parafii pw. Świętego Krzyża w Łapach /diecezja łomżyńska/ Wielkopostne Rekolekcje dla Młodzieży, które były transmitowane przez Radio Maryja.

Poniżej zapis audio rekolekcji i audycji wieczornych transmitowanych w ramach programu "Rozmowy niedokończone", oraz program Westerplatte młodych z Telewizji Trwam.