Orędzie, 25 września 2021 r.

„Drogie dzieci! Módlcie się, [dawajcie] świadectwo i radujcie się ze mną, bo Najwyższy dalej mnie posyła żebym prowadziła was drogą świętości. Dzieci, bądźcie świadomi, że życie jest krótkie i że czeka na was wieczność, abyście ze wszystkimi świętymi wychwalali Boga swoim istnieniem. Dzieci, nie martwcie się o ziemskie sprawy, ale tęsknijcie za Niebem. Niebo będzie waszym celem i radość zapanuje w waszym sercu. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię swoim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Warsztaty 13 luty 2016

Chór Parafialny » Warsztaty 13 luty 2016

W Sobotę 13 lutego  odbyły się warsztaty prowadzone przez studentów dyrygentury Akademii Muzycznej w Krakowie Marię Dziedzic i Krzysztofa Madziara. Po zakończonych warsztatach chóry zaśpiewały na mszy świętej wieczornej. Poniżej ngranie calej mszy świętej.