25 października 2022 r.

Drogie dzieci! Najwyższy mi pozwolił, abym była z wami i abym była dla was radością i drogą w nadziei, bo ludzkość zdecydowała się na śmierć. Dlatego mnie posłał, abym was pouczała, że bez Boga nie macie przyszłości. Dzieci, bądźcie instrumentami miłości dla wszystkich tych, którzy nie poznali Boga miłości. Dawajcie radosne świadectwo waszej wiary i nie traćcie nadziei na przemianę ludzkiego serca. Jestem z wami i błogosławię was moim matczynym błogosławieństwem.  Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Warsztaty 13 luty 2016

Chór Parafialny » Warsztaty 13 luty 2016

W Sobotę 13 lutego  odbyły się warsztaty prowadzone przez studentów dyrygentury Akademii Muzycznej w Krakowie Marię Dziedzic i Krzysztofa Madziara. Po zakończonych warsztatach chóry zaśpiewały na mszy świętej wieczornej. Poniżej ngranie calej mszy świętej.