25 kwietnia 2024

Drogie dzieci! Jestem z wami, aby wam powiedzieć, że was kocham i zachęcam do modlitwy, bo szatan jest mocny i z każdym dniem jego siła rośnie poprzez tych [ludzi], którzy wybrali śmierć i nienawiść. Dzieci, bądźcie modlitwą i moimi wyciągniętymi rękoma miłości dla wszystkich, którzy są w ciemności i szukają światła naszego Boga. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Parafia Rzymsko - Katolicka
Najświętszej Maryi Panny - Królowej Polski
Olszanka 95,
33-386 Podegrodzie,

telefon: 18-44-90-240

e-mail: kancelaria@parafiaolszanka.pl

Konto Bankowe:
Bank Spółdzielczy Podegrodzie
48 8814 0003 2000 0000 5063 0001

Uwaga. O. Augustyn Pelanowski, Ks. Dominik Chmielewski, oraz ks. Piotr Glas nie pracują w naszej parafii i nie są z nią w żaden sposób związani. Ich rekolekcje, które udstępniamy, służą dobru duchowemu naszej wspólnoty i wszystkich zainteresowanych. Parafia nie jest upoważniona do udzielania jakichkolwiek informacji kontaktowych dotyczących w/w księży.