Orędzie, 25 czerwca 2021 r.

Drogie dzieci! Moje serce jest radosne, bo przez te lata widzę waszą miłość i otwartość na moje wezwanie. Dziś wszystkich was wzywam: módlcie się ze mną o pokój i wolność, bo szatan jest mocny i przez swoje oszustwa chce odwieść jak najwięcej serc od mojego matczynego serca. Dlatego zdecydujcie się na Boga, aby było wam dobrze na ziemi, którą dał wam Bóg. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Parafia Rzymsko - Katolicka
Najświętszej Maryi Panny - Królowej Polski
Olszanka 95,
33-386 Podegrodzie,

telefon: 18-44-90-240

e-mail: kancelaria@parafiaolszanka.pl

Konto Bankowe:
Bank Spółdzielczy Podegrodzie
48 8814 0003 2000 0000 5063 0001

Uwaga. O. Augustyn Pelanowski, Ks. Dominik Chmielewski, oraz ks. Piotr Glas nie pracują w naszej parafii i nie są z nią w żaden sposób związani. Ich rekolekcje, które udstępniamy, służą dobru duchowemu naszej wspólnoty i wszystkich zainteresowanych. Parafia nie jest upoważniona do udzielania jakichkolwiek informacji kontaktowych dotyczących w/w księży.