Orędzie, 25 września 2021 r.

„Drogie dzieci! Módlcie się, [dawajcie] świadectwo i radujcie się ze mną, bo Najwyższy dalej mnie posyła żebym prowadziła was drogą świętości. Dzieci, bądźcie świadomi, że życie jest krótkie i że czeka na was wieczność, abyście ze wszystkimi świętymi wychwalali Boga swoim istnieniem. Dzieci, nie martwcie się o ziemskie sprawy, ale tęsknijcie za Niebem. Niebo będzie waszym celem i radość zapanuje w waszym sercu. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię swoim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Chór Parafialny

Nasz Chór działa od lutego 2015 roku. Jego założycielem i dyrygentem jest nasz organista Pan Bogdan Haza. Do chóru należy 35 osób.

8 grudnia 2015. Nabożeństwo wieczorne zostało poprzedzone wykonaniem hymnu "Akatistos".

24 stycznia 2016. W naszej parafii odbył się wieczór kolęd z udziałem licznych gości, chórów i zespołów muzycznych.

Koncert Kolęd 29 stycznia 2017 r.

&feature=youtu.be