25 czerwca 2024

Drogie dzieci! Raduję się z wami i dziękuję Bogu, że mi pozwolił być z wami i prowadzić was i kochać. Dzieci pokój jest zagrożony, a rodzina [jest] atakowana. Dzieci, wzywam was, abyście wrócili do modlitwy w rodzinie. Postawcie Pismo Święte na widocznym miejscu i czytajcie je codziennie. Kochajcie Boga ponad wszystko, aby było wam dobrze na ziemi. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Chór Parafialny

Nasz Chór działa od lutego 2015 roku. Jego założycielem i dyrygentem jest nasz organista Pan Bogdan Haza. Do chóru należy 35 osób.

8 grudnia 2015. Nabożeństwo wieczorne zostało poprzedzone wykonaniem hymnu "Akatistos".

24 stycznia 2016. W naszej parafii odbył się wieczór kolęd z udziałem licznych gości, chórów i zespołów muzycznych.

Koncert Kolęd 29 stycznia 2017 r.

&feature=youtu.be