25 października 2022 r.

Drogie dzieci! Najwyższy mi pozwolił, abym była z wami i abym była dla was radością i drogą w nadziei, bo ludzkość zdecydowała się na śmierć. Dlatego mnie posłał, abym was pouczała, że bez Boga nie macie przyszłości. Dzieci, bądźcie instrumentami miłości dla wszystkich tych, którzy nie poznali Boga miłości. Dawajcie radosne świadectwo waszej wiary i nie traćcie nadziei na przemianę ludzkiego serca. Jestem z wami i błogosławię was moim matczynym błogosławieństwem.  Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje o Mszy św.

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje o Mszy św.

W dniach od 31 maja do 3 czerwca  w naszej parafii miały miejsce  rekolekcje o Mszy Świętej przed Uroczystością Bożego Ciała, które wygłosił ojciec Zbigniew Ptak z zakonu Ojców Paulinów. Zapraszamy do wysłuchania konferencji.