„Drogie dzieci! Niech ten czas będzie dla was czasem modlitwy i postu. Powróćcie, dzieci, do miłości Boga, który jest waszym pokojem. Jestem z wami, dzieci, i kocham was moją matczyną czułością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.
W dniach od 31 maja do 3 czerwca w naszej parafii miały miejsce rekolekcje o Mszy Świętej przed Uroczystością Bożego Ciała, które wygłosił ojciec Zbigniew Ptak z zakonu Ojców Paulinów. Zapraszamy do wysłuchania konferencji.