Orędzie, 25 grudnia 2021 r.

„Drogie dzieci! Dziś niosę wam swego Syna Jezusa, aby obdarzył was Swoim pokojem. Dzieci, bez pokoju nie macie przyszłości ani błogosławieństwa, dlatego wróćcie do modlitwy, bo owocem modlitwy jest radość i wiara bez których nie możecie żyć. Błogosławieństwo, które dziś wam dajemy nieście do swoich rodzin i ubogaćcie wszystkich [ludzi], których spotykacie, aby odczuli łaskę, którą przyjmujecie Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

W czasie ostatniego codziennego objawienia w dniu 12 września 1998 r. Matka Boża powiedziała Jakovowi Čolo, że będzie miał objawienia raz w roku w dniu Bożego Narodzenia – 25 grudnia. Tak też było w tym roku. Objawienie rozpoczęło się o 14:25 i trwało 9 minut. Matka Boża przyszła z Dzieciątkiem Jezus na ręku. Matka Boża przekazała następujące orędzie przez Jakova:

Drogie dzieci, wy jesteście i nazywacie się dziećmi Bożymi. Jeśliby tylko wasze serca odczuły tę niezmierną miłość, którą Bóg ma do was, wasze serca adorowałyby Go i dziękowały Mu w każdej chwili waszego życia. Dlatego dzeci, dziś w tym dniu łaski otwórzcie wasze serca i proście Pana o dar wiary, abyście naprawdę mogli stać się godnymi imienia dzieci Bożych, które z czystym sercem dziękują i czczą Ojca Niebieskiego. Jestem z wami i błogosławię was swoim matczynym błogosławieństwem.

Rekolekcje ks. Paweł Górowski

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje ks. Paweł Górowski

Rekolekcje Wielkopostne zatytułowane "Naśladować [grzech] Boga" , które poprowadził w naszej Parafii od 13-15.03.2016r. Ks. Paweł Górowski

Poniżej program i zapis poszczególnych homilii i konferencji:

Niedziela, 13.03.2016r. – Ja cię nie potępiam, uważaj na siebie
  7.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
  9.00 Msza święta z nauka ogólną dla wszystkich
14.15 Droga Krzyżowa
15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
Po Mszy świętej spotkanie dla młodzieży

Poniedziałek, 14.03.2016r. – Tyle lat Ci służyłem, mnie nic nie dałeś