25 kwietnia 2024

Drogie dzieci! Jestem z wami, aby wam powiedzieć, że was kocham i zachęcam do modlitwy, bo szatan jest mocny i z każdym dniem jego siła rośnie poprzez tych [ludzi], którzy wybrali śmierć i nienawiść. Dzieci, bądźcie modlitwą i moimi wyciągniętymi rękoma miłości dla wszystkich, którzy są w ciemności i szukają światła naszego Boga. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje 1 Wielki Post 2016

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje 1 Wielki Post 2016

W dniach 21-25 lutego miały miejsce w naszej parafii rekolekcje, które przeżywaliśmy wraz z zaproszonym gościem - Panią Jadwigą Choroszy. Rekolekcje noszą tytuł "Życie i mierć w mocy języka"

Pani Jadwiga mieszka w Jeleniej Górze. Pzez wiele lat była koordynatorem Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji  Wrocławskiej. Obecnie głosi rekolekcje dla wspólnot modlitewnych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z Domowego Kościoła w ruchu Światło – Życie. Posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Prowadzi  pomoc dla kobiet z syndromem postaborcyjnym i współpracuje z księżmi egzorcystami.  W naszej diecezji głosiła już rekolekcje w Nowym Sączu,  Brzesku, Brunarach, Olszance, Centrum Ruchu Światło Życie w Krościenku nad Dunajcem i Krynicy Zdroju.

Poniżej zamieszczamy zapis audio całych rekolekcji