Orędzie, 25 grudnia 2021 r.

„Drogie dzieci! Dziś niosę wam swego Syna Jezusa, aby obdarzył was Swoim pokojem. Dzieci, bez pokoju nie macie przyszłości ani błogosławieństwa, dlatego wróćcie do modlitwy, bo owocem modlitwy jest radość i wiara bez których nie możecie żyć. Błogosławieństwo, które dziś wam dajemy nieście do swoich rodzin i ubogaćcie wszystkich [ludzi], których spotykacie, aby odczuli łaskę, którą przyjmujecie Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

W czasie ostatniego codziennego objawienia w dniu 12 września 1998 r. Matka Boża powiedziała Jakovowi Čolo, że będzie miał objawienia raz w roku w dniu Bożego Narodzenia – 25 grudnia. Tak też było w tym roku. Objawienie rozpoczęło się o 14:25 i trwało 9 minut. Matka Boża przyszła z Dzieciątkiem Jezus na ręku. Matka Boża przekazała następujące orędzie przez Jakova:

Drogie dzieci, wy jesteście i nazywacie się dziećmi Bożymi. Jeśliby tylko wasze serca odczuły tę niezmierną miłość, którą Bóg ma do was, wasze serca adorowałyby Go i dziękowały Mu w każdej chwili waszego życia. Dlatego dzeci, dziś w tym dniu łaski otwórzcie wasze serca i proście Pana o dar wiary, abyście naprawdę mogli stać się godnymi imienia dzieci Bożych, które z czystym sercem dziękują i czczą Ojca Niebieskiego. Jestem z wami i błogosławię was swoim matczynym błogosławieństwem.

Nowenna Święta Kinga

Wydarzenia » Inne rekolekcje » Nowenna Święta Kinga

Jak co roku główne uroczystości ku czci św. Kingi w Starym Sączu poprzedzone są nowenną. Poniżej przedstawiamy program i zapis poszczególnych nabożeństw.

W związku ze słabą jakością połączenia internetowego występują nieraz kilkusekundowe przeskoki w nagraniach. Niektóre treści są systematycznie powtarzane, ze względu na to, że większość uczestników nabożeństw brało udział tylko w jednej mszy świętej w ramach całej nowenny.

Podczas całej nowenny rozprowadzono  12 tysięcy  broszurek z modlitwą o świętość kapłanów przez wstawiennictwo o. Józefa Andrasza.