25 kwietnia 2024

Drogie dzieci! Jestem z wami, aby wam powiedzieć, że was kocham i zachęcam do modlitwy, bo szatan jest mocny i z każdym dniem jego siła rośnie poprzez tych [ludzi], którzy wybrali śmierć i nienawiść. Dzieci, bądźcie modlitwą i moimi wyciągniętymi rękoma miłości dla wszystkich, którzy są w ciemności i szukają światła naszego Boga. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Nowenna Święta Kinga

Wydarzenia » Inne rekolekcje » Nowenna Święta Kinga

Jak co roku główne uroczystości ku czci św. Kingi w Starym Sączu poprzedzone są nowenną. Poniżej przedstawiamy program i zapis poszczególnych nabożeństw.

W związku ze słabą jakością połączenia internetowego występują nieraz kilkusekundowe przeskoki w nagraniach. Niektóre treści są systematycznie powtarzane, ze względu na to, że większość uczestników nabożeństw brało udział tylko w jednej mszy świętej w ramach całej nowenny.

Podczas całej nowenny rozprowadzono  12 tysięcy  broszurek z modlitwą o świętość kapłanów przez wstawiennictwo o. Józefa Andrasza.