„Drogie dzieci! Niech ten czas będzie dla was czasem modlitwy i postu. Powróćcie, dzieci, do miłości Boga, który jest waszym pokojem. Jestem z wami, dzieci, i kocham was moją matczyną czułością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.
Obiad po pogrzebie odbędzie się w Restauracji Zacisze w Gołkowicach
osoby chętne niech się zgłoszą do czwartku 5 grudnia do Pani Teresy Kulak
tel. 18 44 79 158 lub 513 251 860